pátek 18. února 2011

Řasenky

Na různá doporučení na různých diskuzích jsem si postupně nakoupila kupu řasenek a teď přináším výsledky, jak moc splnily mé požadavky a jak splnily to, co slibovaly. Někdo ty řasenky vychvaluje, někdo naopak. Mnoho z nich mě opravdu zklamalo.

Předem se omlouvám za špatnou kvalitu některých fotek, než jsem přišla na to, jak to správně vyfotit, chvíli to trvalo.


Bez řasenky:



Maybelline define a lash:


Tato řasenka byla mnohokrát vychvalovaná, skoro nikdo si na ni nestěžoval, prý jak krásně řasy rozčeše a skvěle prodlouží, tak jsem ji zkusila. Mě teda vůbec nevyhovuje. Podle mě je moc řidká, má hrozně měkký kartáček, se kterým se mi hrozně blbě pacuje, pořád se ohýbá, nešlo my s ním ani moc rozčesat, řasy jsem si předtím natočela kleštičkama, a po nanesení řasenky jsem musela znova, protože řasy klesly. Takže tahle řasenka mě hodně zklamala.


L'Oreal lash Architect:


Téhle řasence jsem zpočátku moc nevěřila, někdo ji chválil, někdo nadával, ale já si ji přesto koupila, ikdyž byla hodně drahá. Narozdíl od Define a lash se mi s touto dobře pracovalo, řasy hezky prodlouži, sice občas děla trošku žmolky, ale řasy i po namalování zůstaly hezky natočené. Jen ta cena mi vadí. Jinak jsem spokojená.


Maybelline Lash Stiletto:


Tak ta mě opravdu překvapila. Za málo peněz hodně muziky. Nebyla ani moc drahá, ale na rozdíl od své kolegyně v zeleném obalu řasy výborně prodloužila, zhustila, trochu jsem je musela pročesat a trochu znova natočit, sice dělá trošičku žmoly, ale za tu cenu jsem opravdu mile překvapená, příště ji koupím klidně zase.


Max Factor 2000 Calorie:


Tuhle řasenku jsem koupila naštěstí ve slevě (do 200,-), za tu cenu je docela dobrá. Možná jsem od ní čekala víc, když je to taková značka a je tak vychvalovaná. Bylo potřeba řasy trochu rozčesat, znova natočit, ale nedělá žmolky a docela pěkně prodlouží, ale znám i lepší. Bez slevy (asi 400,-) bych si ji znova nekoupila.


Oriflame Wonderlash:


Tahle řasenka je v podstatě nedostupná pro toho, kdo nezná nikoho z Oriflamu. Ten, kdo má možnost ji sezhnat, má štěstí. Seženete ji do 200,-, sice řasy moc nezhusti, ale hodně je prodlouží. Barva by mohla být výraznější, je potřeba více vrstev a znova natočit. Neslepuje, takže já jsem spokojená.


Avon Super Shock:


Tahle řasenka není nic moc, je docela nevýrazná, moc neprodlouží a rozhodně nezhustí. Musí se nanést více vrstev, takže tahle mě docela zklamala.


Max Factor False lash effect:


Byla dost drahá, zdá se mi moc suchá, špatně kreslí, trochu slepuje, moc neprodlouží. Někdo mi říkal, že je to sázka na jistotu, já si myslím, že jsem vsadila na špatného koně. Opravdu jsem hodně zklamaná. 


Max factor Lash extension effect:


Tahle je hodně nevýrazná, také mě zklamala, na to že je to taková značka a je tak drahá, tak jsem hodně zklamaná, asi ještě víc než u False lash.


Maybelline Colossal volume express:


Také hodně vychvalovaná, já jsem opět nespokojená. Je sice lepší než Define a lash, ale na Stiletto nemá. Docela mě zklamala. Řasy moc neprodlouží ani moc nezhustí, sice se s ní dobře pracuje, ale jedna vrstva je nevýrazná a po druhé jsou slepené a divně rozházené, špatně se vykreslují, nejsou moc zarovnané, taková džungle, takře nic moc.


Miss Sporty Pump up lash:


Nejlevnější řasenka z celého testu (89,.), za tu cenu není špatná, ale po více vrstvách slepuje a dělá šmolky. Je potřeba si s ní hodně vyhrát. Řasy také nejsou moc srovnané, nejsou jedna jako druhá. Měla jsem ji už kdysi, to ještě stálá 79,., a tenkrát mi vyhovovala víc, po asi 6 vrstvách jsem měla mega řasy až k obočí, asi se mi změnily řasy.


Dermacol Elite lashes:



Zdá se mi hodně nevýraná, je vidět růžový kartáček, tak jsem ji asi koupila už trochu vyschlou. Čekala jsem větší prodloužení, ale ujde. Neslepuje. Je potřeba více vrstev.


A poslední 2 řasenky. Je to na druhém oku, protože je to focené asi o 14 dní později než předchozí foto, a já to vždy fotím na oku, na kterém mám řasy momentálně hezčí, minule to bylo pravé oko, teď je to levé. Takže:

levé oko bez řasenky:




Astor Stimulong:

 
Tahle se mi zdála ze začátku příšerná, hrozně řidká, těžká, strašně slepovala, kartáček bezva, ale ta konzistence mi nevyhovovala. Pak jsem si ale zvykla, ona asi i trošku vyschla, taj ji teď používám. Docela dost prodlouží, sice nijak nezhustí, ale nejvíc mě překvapilo, že ty řasy mi po ní skutečně trošku povyrosly. Asi po měsíčním používání jsem si všimla, že mám řasy nějaké hezčí a asi o 2 mm vyrostly víc než jindy.


L'Oreal extra Volume Collagene:


Tahle řasenka mě docela dost zklamala. Rozhodně jsem za tu cenu čekala víc. Jedna vrstva je moc nevýrazná, po dalších vrstvách začne slepovat a dělat žmolky, furt jsem to musela pročesávat. Barva docela výrazná, docela zhustí, ale to prodloužení teda nic moc. Myslela jsem, že když mi vyhovovala Lash architect, tak že tahle bude taky a ono ne.

Jinak zde foto všech mých řasenek (kromě voděodolných, ty testovat nebudu, pak mi to nejde odlíčit):





Extra Volume Collagene jsem nestihla vyfotit, tak sem dávám aspoň obrázek z internetu:



A jak můj test dopadl?

Mezi úspěšné řadím: Maybelline Lash Stiletto, L'Oreal Lash Architect, Oriflame Wonder Lash, MF 2000 Calorie a Astor Stimulong (protože po ní rostou řasy).
Propadly: Maybelline Define A Lash, MF False Lash Effect a Lash Extension Effect, Maybelline Colossal volume express, Avon SuperShock, L'Oreal Extra Volume Collagene.
Tak nějak asi bez komentáře dopadly Miss Sporty Pump Up Lash a Dermacol Elite Lashes.